Wakacje w Jastarni ze szkoleniem WIND i KITESURFING!

kitesurfingWielkimi krokami zbliża się czas letnich przygód, poznawania nowych przyjaźni i zdobywania unikalnych umiejętności! Aby w pełni oddać się wakacyjnym wibracjom, warto wybrać idealne miejsce do wypoczynku. W dzisiejszym artykule przedstawiamy projekt, który pokochają wszyscy miłośnicy wodnych szaleństw!


Miejsce ze snu

Dokładnie tak można opisać niepowtarzalną bazę noclegową, która czeka na adeptów wind i kitesurfingu! Wakacje w Jastarni nie muszą bowiem oznaczać nudnych domków letniskowych lub tradycyjnych ośrodków.

Ogromną zaletą campu w Jastarni jest jego lokalizacja. Miejsce akcji odbywa się na Półwyspie Helskim, który stanowi niekwestionowaną stolicę letniego odpoczynku. Zapierające dech w piersi widoki pomagają w wyciszeniu oraz ponownym połączenia z naturą, a morskie powietrze skutecznie oczyszcza i regeneruje organizm. Czego chcieć więcej?

Złoty pył

Kolejnym aspektem wakacji w Jastarni jest jej delikatny, złocisty piasek. To właśnie osobliwe plaże przyciągają turystów z Polski, ale również całej Europy i innych zakątków świata.

Tutejsze wybrzeże jest szerokie, przepiękne i bardzo praktyczne! Co to oznacza? Rozległe plaże są idealnym miejscem do nauki windsurfingu oraz kitesurfingu, ale nie tylko. Wygodna poducha z piasku urozmaici każdą imprezę, ognisko, a także imprezę integracyjną!

Morska bryza

Jastarnia to doskonały wybór dla szkoleń i obozów z jeszcze jednego, nader ważnego powodu- wiatru. Równomierne powiewy oraz płytka woda to wręcz połączenie idealne. Panujące tutaj warunki sprawiają, że poznawanie tajników surfingu, kitesurfingu lub windsurfingu jest niezwykle atrakcyjne i intuicyjne, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Zakwaterowanie

Prezentowane miejsce zachwyca bogactwem unikalnych zalet, a wciąż nie dotarliśmy do głównego bohatera dzisiejszego wpisu. Baza noclegowa doskonale wpasowuje się w nadmorski krajobraz, sprawiając, że każdy dzień zapada głęboko w pamięć uczestników obozu.

Zaprojektowane domki bazują na specjalnych kontenerach, dzięki czemu kwatera nabiera wyjątkowego charakteru. Jednak, nieszablonowa forma wcale nie gasi wakacyjnego klimatu- wręcz odwrotnie.

Cały obszar urządzono tak, aby zaakcentować wspólnotę i przynależność wszystkich członków wspólnej zabawy. W rezultacie, wyjątkowy charakter kempingu sprzyja poznawaniu nowych osób i nawiązywaniu relacji. To jednak nie koniec okazji do zespołowego celebrowania wyjątkowego czasu!

Kemping wyposażono w rozległą i bardzo wygodną przestrzeń do interakcji. Ta arena zabawy dedykowana jest wszelkiego rodzaju rozmowom, imprezom, rozrywkom, konkursom i wszystkim atrakcjom, które mają na celu zagwarantowanie szczególnych chwil!

Nie sposób zapomnieć o kolejnym, bardzo unikatowym stanowisku, czyli tarasie. Widok z tego punktu jest wprost niepowtarzalny, gdyż ukazuje krajobraz rozciągającej się zatoki! Co w przypadku, gdy poszukujemy odrobinę prywatności? Sprawdźmy, co czeka nas w pokojach!

Szklane domy

Nazwa tego akapitu nie jest przypadkowa, a to za sprawą wyjątkowej architektury domku. Każdy kontener został zaopatrzony w specjalne przeszklenia, które dostarczają bardzo atrakcyjny i porywający efekt. Dzięki takiemu rozwiązaniu, uczestnicy obozu mają okazję do nieustannego podziwiania zjawiskowości tutejszej przyrody!Artykuł sponsorowany(c) 2001-2023 bd - Kontakt - Polityka Prywatności
Wszelkie prawa do własnych zdjęć i tekstów zastrzeżone, nie mogą być one wykorzystywane bez mojej zgody. Nie udzielam pozwolenia na kopiowanie opisów.